خرید رز جاودان

رز جاودان چیست؟

در سال های اخیر شاهد به وجود آمده پدیده ای به نام گل رز جاودان بودیم؛ اما رز جاودان چیست و چه تفاوتی با رزهای معمولی دارد؟ در عمل رز جاودان همان گل های طبیعی ای هستند که همه ما می شناسیم. تنها تفاوتی که دارند، پروسه ای است که بر روی آن ها اجرا شده است. منظورم همان جاویدان و ماندگار کردن آن ها می باشد. به دلیل اینکه گل های عادی؛ مانند رز هلندی ، از ماندگاری کمی برخوردار هستند، عده ای به فکر بر طرف کردن این مشکل افتادند. دلیل آن هم محبوبیت خرید گل در میان مردم سراسر جهان می باشد. مخصوصا خانم ها !

عکس رز جاودان

در زیر شاهد عکس برترین مدل رز جاودان هستید.

خرید گل رز جاودان
خرید رز جاودان

رز جاودان دیو و دلبر

مدل ریر یکی از پرطرفدارترین رزهای جاویدان می باشد. نام آن از روی فیلم Beauty and the Beast گرفته شده است و به همین دلیل به آن ها رز جاودان دیو و دلبر می گویند.

کشف فرمول ماندگاری توسط شرکت های مختلف

همانطور که خدمتتان عرض کردم، شرکت ها و افراد زیادی در سراسر دنیا، به دنبال افزایش عمر گل رز بودند؛ تا در نهایت عده ای به فرمول ماندگاری آن گل های جذاب رسیدند!

در این میان هرکسی فرمول خودش را پیدا کرد، به همین دلیل تفاوت محسوس در میان انواع رز جاویدان به وجود آمد.

برترین کمپانی تولید کننده رز جاودان در دنیا:

در این رقابت تنگاتنگ جهانی برای رسیدن به فرمول ماندگاری گل های رز؛ کمپانی رز امور جام قهرمانی را تصاحب کرد!

در حال حاضر برترین محصولات رز جاودان از لحاظ کیفیت و ماندگاری، متعلق به رز جاودان برند رزامور می باشد.

گل های آن از برترین سرگل ها، در کشور اکوئادور تهیه می شود. سپس برای بسته بندی و احتمالا پروسه جاویدان کردن، به کشور هلند فرستاده می شوند. سپس به سراسر دنیا پخش می شوند. به همین دلیل قیمت های آن ها با یورو می باشد.

انواع گل رز جاودان

همانطور که متوجه شدید، رز جاودان انواع متفاوتی دارد. در عمل می توان گفت کمپانی تولید کننده آن ها ، نقش بسیار مهمی در کیفیت و قیمت رز جاودان دارد. به همین دلیل در ایران به 2 دسته گل رز جاودان وارداتی و رز جاودان ایرانی تقسیم می شوند:

سفارش از طریق واتس اپ

09120510107